تبلیغات
مطالب اینترنتی - ۱۰ کسب و کاری که می توانید از خوابگاه دانشجویی آغاز کنید

۱۰ کسب و کاری که می توانید از خوابگاه دانشجویی آغاز کنید

سه شنبه 30 خرداد 1396 03:13 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      


[ad_1]

مفیدستان:

ماهنامه آینده روشن: بیایید به شرکت هایی همچون مایکروسافت، دِل، نپستر و فیسبوک نگاهی بیندازیم؛ میان آن ها چه نقطه اشتراکی وجود دارد؟ گذشته از اینکه این شرکت ها جزو بزرگ ترین وموفق ترین شرکت های دنیا در ربع قرن اخیر بوده اند، وجه مشترک همه آن ها این است که به دست دانشجویان تاسیس و راه اندازی شده اند. مطمئنا هر کسی نمی تواند جا پای مارک زاکربرگ بگذارد، اما شروع کسب و کاری کوچک حین تحصیل در دانشگاه امری امکان پذیر است.

در دوره دانشگاه زمان کم است و به همین سبب، بسیار گرانبهاست و در همین حین، مخارج دانشگاه هم به طرز شگفت انگیزی بالا می رود. یک شغل پاره وقت، تا وقتی که به زمان مطالعه و فعالیت های فوق العاده شما لطمه نزند، برای کاهش هزینه ها راه بسیار خوبی است. اگر شما دانشجویید و به دنبال کار پاره وقتی هستید که بتوانید هزینه های تحصیل و روزانه خود را تامین کنید، بهترین زمان برای شروع در همین دوران است.

کسب و کارهای بسیاری وجود دارند که یا به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارند یا سرمایه لازم برای شروع آن ها بسیار اندک و کم است. می توان گزینه های بسیاری را یافت که برای انجام دادن آن ها به هیچ دفتر کاری نیاز نیست.

10 کسب و کاری که می توانید از اتاق خوابگاه دانشجویی تان آغاز کنید

کارآفرینی در دانشگاه و هنگام تحصیل می تواند ارتباطات باارزشی را برای شما به وجود آورد و در عین حال منبع درآمدی خواهدبود که بتوانید هزینه های مربوط به شهریه و غذا و کتاب های درسی گران قیمت خود را بپردازید؛ اما لازم است به این نکته نیز توجه کنید که در کنار کار پاره وقت تان، فرصت کافی برای انجام دادن کارهای تحصیلی تان راهم داشته باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با ۱۰ کسب و کاری آشنا کنیم که می توانید آن ها را از همان اتاق خوابگاه دانشجویی تان آغاز کنید.

مشاوره در زمینه فناوری ارتباطات (آی تی)

فناوری اطلاعات (آی تی) یکی ازحوزه هایی است که داشتن سال ها تجربه در آن امتیاز خاصی محسوب نمی شود. داشنجویان به طور معمول از جدیدترین اطلاعات در زمینه فناوری های روز دنیا آگاهی دارند و عموما نیز از مهارت های بسیار جدید مرتبط با این حوزه برخوردارند.

اگر در زمینه فناوری اطلاعات بالایی دارید، می توانید به عنوان مشاور در حوزه آی تی برای خود در دوران دانشجویی کسب و کار خوبی به راه بنیدازید، اما اگر احساس می کنید از اعتماد به نفس لازم برای کار به عنوان مشاور در این زمینه برخوردار نیستید، می توانید کارها و امور کامپیوتری دانشجویان دیگر رشته ها را انجام دهید و با انجام دادن تبلیغات در محوطه دانشگاه، مشتریان زیادی برای خود دست و پا کنید.


مشاوره در زمینه رسانه های اجتماعی

دانشجویان اغلب در زمینه رسانه های اجتماعی از جدیدترین اطلاعات و به روزترین روندهای این حوزه آگاهی دارند. شما می توانید از دانش و تجربه خود در این زمینه برای ارائه مشاوره به شرکت ها و استراتزی رسانه های اجتماعی آن ها استفاده کنید؛ آن ها را با شبکه هایی فراتر از فیسبوک و لینکداین آشنا و شبکه های جدیید را به آن ها معرفی کنید که بتوانند از آن طریق صدا و پیام شان را به گوش همه برسانند.

طراحی گرافیک

مشاوره در زمینه طراحی گرافیک و انجام دادن پروژه های گرافیکی بیشتر بر خلاقیت و استعدادهای فردی شما متکی است تا داشتن سال ها تجربه کاری در این حوزه. برای شروع این کار تنها کافی است همانند متخصصان این رشته، گزیده ای از نمونه کارهای خود در این زمینه جمع آوری کنید و بهترین پروژه هایی را که تاکنون کار کرده اید در مجموعه ای قرار دهید؛ همچنین می توانید برای رونق گرفتن کسب و کار خود و جذب سریع تر مشتریان این مجموعه را به همراه تعدادی کارت ویزیت شیک و تاثیرگذار روی وب سایت تان بگذارید و کار را آغاز کنید.

10 کسب و کاری که می توانید از اتاق خوابگاه دانشجویی تان آغاز کنید

طراحی وب سایت

امروزه داشنجویان بیش از هر زمان دیگری با وب سایت ها و طراحی این صفحات ارتباط دارند به طور قطع بسیاری از دانشجویان در گذشته برای دانشگاه و کانون و انجمن خاصی از دانشگاه وب سایتی راه اندازی کرده و طراحی آن را نیز خود انجام داده اند. برخی نیز ممکن است برای خود وبلاگی شخصی داشته و کارهای مربوط به طراحی و راه اندازی آن را به شخصه انجام داده باشند؛ بنابراین اگر شما نیز در گذشته وب سایت یا وبلاگی طراحی کرده اید، می توانید از آن ها به عنوان نمونه کار خود استفاده و با شروع کار طراحی سایت برای خود درآمدزایی کنید.


عکاسی

به لطف پلتفرم هایی همچون پینترست، اینستاگرام، اسنپ چت و فیسبوک مردم سراسر جهان امروزه به استفاده از عکس و تصاویر برای ارتباط با یکدیگر عادت کرده اند. از آنجا که در حال حاضر تقاضا و نیاز برای محتواهای بصری و دیداری افزایش چشمگیری پیدا کرده است، بسیاری از شرکت ها، نه تنها با استفاده از عکاسان آماتور رای تولید محتواهای مورد نیاز هیچ مشکلی ندارند، از آن ها استقبال نیز می کنند. با توجه به پیشرفت های به وجود آمده در فناوری، عکاسان آماتور این توانایی را دارند که حجم عظیمی از محتواهای بصری با کیفیت بالا را به سرعت تولید کنند و ارائه دهند.

طراحی و برنامه ریزی مراسم ها و رویدادها

بی شک تمامی دانشجویان در دوران تحصیل خود در دانشگاه، در مراسم ها و میهمانی های متعددی شرکت کرده اند، اما استفاده از تجربیات پیشین خود در این زمینه برای راه اندازی کسب و کار و تجارت مسئله دیگری است. برنامه ریزی مراسم ها و رویدادها مستلزم توجه بسیار زیاد به جزییات، سازماندهی دست، توانایی در انجام دادن چند کار به طور همزمان و همچنین خلاقیت است. اگر احساس می کنید از چنین توانمندی هایی برخوردارید، می توانید این کار را در همان محیط دانشگاه آغاز کنید و برای شروع، برنامه ریزی فعالیت ای گروهی در دانشگاه یا فعالیت های کانون های و انجمن های داخلی در دانشگاه را انجام دهید. به خاطر داشته باشید گسترش کسب و کار به بیرون از فضای دانشگاه به اخذ مجوزهای خاصی نیازمند است.

مربی خصوص تناسب اندام

مربیان شخصی که در زمیه تناسب اندام فعالیت می کنند برنامه کاری انعطاف پذیری دارند و از طرفی می توانند کلاس های آموزشی خود را تقریبا در هر نقطه و مکانی تشکیل دهند. گرچه کار به عنوان مربی تناسب اندام اغلب مستلزم دریافت گواهینامه خاصی از سازمان های مربوط است، احراز شرایط و پیش نیازهایی چون شرکت در آزمون و گذراندن برخی دوره ها و اخذ گواهینامه بسیار آسان تر از آن چیزی است که تصور می کنید.

ارائه سرویس های خدماتی و نظافتی

ارائه سرویس های خدماتی و نظافتی به دانشجویان اجازه می دهد برنامه شان به لحاظ زمانی انعطاف پذیر باشد و در ضمن، به هیچ گونه محل کار مشخصی نیازی نداشته باشند. گذشته از همه این ها لوازم مورد نیاز برای انجام دادن این کار را نیز می توان ار هر سوپرمارکت و فروشگاهی تهیه کرد. بسیاری از مردم به انجام دادن کارهای نظافتی تمایلی ندارند و حاضرند برای انجام دادن کارهایی از این دست دستمزدهای خوبی پرداخت کنند. فراموش نکنید روز بعد از برگزاری مراسم ها و میهمانی های بزرگ زمان بسیار خوبی برای درآمدزایی این کار است.

10 کسب و کاری که می توانید از اتاق خوابگاه دانشجویی تان آغاز کنید

آرایشگری

آمارهای موجود درباره نسبت دانشجویان مرد به زن در دانشگاه ها نشان می دهند بیش از یک دهه است که تعداد دانشجویان زن از تعداد دانشجویان مرد در دانشگاه ها بیشتر است. این امر فرصت مناسبی را برای شما فراهم می کند که بتوانید کسب و کار کوچکی را برای ارائه خدمات آرایشی و زیبایی به زنان مشغول به تحصیل در دانشگاه به راه بیندازید و از این طریق درآمدهای چشمگیری کسب کنید.

تدریس و آموزش

در یک دانشگاه فرصت های تدریس خصوصی زیادی می توان یافت. این کار، از این رو که می توانید درباره ساعات کاری خود تصمیم بگیرید، کار پاره وقت بسیار خوبی است، اما تدریس و آموزش در دانشگاه ها یکی از آن شغل هایی است که برای انجام دادن آن باید میان دیگر دانشجویان وضعیت علمی مناسبی داشته باشید. معمولا دانشجویان سال اولی گزینه های خوبی برای شروع تدریس شما هستند. بعضی از دانشجویان هم روش دیگری برای کار پیدا کردن دارند و با دریافت مبلغی کمتر از استادان، به عنوان مشاور یا کمک معلم، در موسسات خصوصی کار می کنند.

به یاد داشته باشید حتی اگر به عنوان دانشجو کسب و کاری را برای خود به راه انداخته اید، این کار همچون کسب و کاری واقعی است که با امتیازات و البته مخاطرات واقعی خود نیز همراه است. نوع کسب و کار شما و اندازه آن اهمیت چندانی ندارد، مهم ایناست که کارآفرینی در دوران تحصیل در دانشگاه می تواند راهی عالی برای کسب درآمد و همچنین همواره کردن مسیر شما برای شغل آینده و موفقیت تان در زمینه شغلی پس از دوران فارغ التحصیلی باشد.

جدای از این کارها، در هر رشته تحصیلی هم که درس می خوانید، می توانید با کمی فکر کردن در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی تان جذب شوید یا شرکتی کوچک و مرتبط با رشته تحصیلی تان را تاسیس کنید، طوری که بتوانید در آینده هم به این کارهای دانشجویی به عنوان سابقه شغلی نگاه کنید.

هنتر هافمن، دبیر فورچن

[ad_2]

لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب ۱۰ کسب و کاری که می توانید از خوابگاه دانشجویی آغاز کنید در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :۱۰ کسب و کاری که می توانید از خوابگاه دانشجویی آغاز کنید
http://mofidestan.ir/10-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()
جمعه 15 شهریور 1398 01:24 ب.ظ
You're so awesome! I don't suppose I've read anything like this before.
So wonderful to discover someone with some
genuine thoughts on this issue. Really.. thank you
for starting this up. This website is something that is needed on the internet,
someone with a little originality!
یکشنبه 3 شهریور 1398 01:24 ق.ظ
These are really great ideas in about blogging. You have touched some fastidious points here.
Any way keep up wrinting.
سه شنبه 29 مرداد 1398 01:14 ق.ظ
Santiago happens when I'm called and my family
doesn't as it at every. I've always loved living cannabis.

For years she has been working as an interviewer and
she will not change it anytime in the future.

Fishing is actually a of the items he loves most.

My wife and I maintain a website. You may choose to investigate for yourself here: http://penisforstoringse.eu/peruansk-maca.html
یکشنبه 27 مرداد 1398 11:06 ب.ظ
The name of mcdougal is Kristy Magdaleno but people always
misspell information technology. The favorite hobby for her and
her kids intending to fitness and now she has time to adopt on issues.
He used to be unemployed excellent he is accounting representative.
New York exactly where we've been living for years but I'm
going to have to go in every 12 months or two.
He's been practicing his website for it slow now. Try it here:
http://integratori-antirughe.eu/bioretin.html
شنبه 26 مرداد 1398 10:36 ب.ظ
Do you have a spam problem on this website; I also am a blogger, and I was wanting to
know your situation; many of us have developed some nice methods and we are looking
to trade solutions with others, why not shoot me an email if interested.
سه شنبه 22 مرداد 1398 04:17 ق.ظ
You have made some good points there. I looked on the web for more info
about the issue and found most people will go along with your views on this web site.
پنجشنبه 10 مرداد 1398 03:18 ق.ظ
Fascinating blog! Is your theme custom made or did
you download it from somewhere? A theme like yours with a
few simple adjustements would really make my blog shine.
Please let me know where you got your design. Thanks
سه شنبه 8 مرداد 1398 03:58 ق.ظ
Right now it looks like BlogEngine is the top blogging platform available right now.
(from what I've read) Is that what you're using on your blog?
جمعه 4 مرداد 1398 07:55 ب.ظ
Greetings. The author's name is Eddie Amaral and the totally digs that determine.

Auditing is what she does for cash but she
plans on changing the idea. For years she's been living in Montana but could have to advance one day or different.
What he really enjoys doing is to accumulate badges and when he is working to make it a career.
Check out her website here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/refigura-opinie-dzialanie-sklad-i-gdzie-kupic-tabletki-na-odchudzanie/
جمعه 4 مرداد 1398 05:00 ب.ظ
Greetings. The author's name is Santiago Vos but he doesn't like if you want
to use his full business. Colorado is her birth place
but she will have to move one day or the other. He is really fond of body building and now he has time to fight new matters.

Meter reading is my regular job now but soon I'm going to be on personalized.

Her husband and her maintain web page. You may wish for
to check it out: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/eco-slim-opinie-dzialanie-sklad-i-gdzie-kupic-tabletki-na-odchudzanie/
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:46 ق.ظ
Tawanna is the name I enjoy to be called with and I totally dig that phone.
What she really enjoys doing is going to fitness these days
she has time attempt on issues. His family lives in Indiana
but learn have to relocate one day or an extra. Data processing
is the place where I support my friends and family.
See what's new on my small website here: http://brucia-grassi-efficace-it.eu/idealica.html
پنجشنبه 3 مرداد 1398 01:26 ق.ظ
Let me first you must do introducing people. My name is Mallie Magdaleno and I totally love this name.
His family lives in Littleton. Data processing has been my day job for a
despite the fact. He is really fond of horse
riding but he's thinking on starting new things.

See what's new modest website here: http://seven-pride.com/de/tabletten-zum-muskelaufbau.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 10:01 ب.ظ
Greetings. Ok, i'll start by telling the author's name - Rico and he totally digs that identity.

Data processing is how I support my relatives and the salary has
been really satisfactory. Montana is where I've for ages been living.

The favorite hobby for my kids and me is to solve puzzles however can't
allow it to my profession really. Check out my website here:
http://supplements-for-body-builders.com/anabolic-rx24.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 09:38 ب.ظ
Tawanna Magdaleno is what her husband loves
to call her although moment has come not her birth name.
Meter reading recently been my profession for a while and
Do not think I'll change it anytime right. Fishing is the
hobby Let me never stop doing. New York is her birth fit.
Check out his website here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/silvets/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 09:22 ب.ظ
Patsy exactly what you can call me and I feel comfortable
as well as use the full name. What I love doing to be able to
act currently I'm suitable earn money with it. After being out of my job one very unhealthy I became an interviewer and I am think I'll change it anytime right.
For a while he's held it's place in Colorado and they will never move.
Check out is centered on news on my small website: http://productos-para-la-alopecia.eu/foligain.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 09:03 ب.ظ
Eddie Mercer is what people call him and he feels
comfortable when people use complete name. Meter reading precisely what
she does for an income. My wife and I picked to dwell in Delaware.
What I love doing is fishing nevertheless i can't it's my profession really.
See what's new on her website here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/sliminazer-recenzja-i-opinie-dzialanie-cena-i-gdzie-kupic/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 08:39 ب.ظ
Tawanna Magdaleno is what her husband loves to call her although is
actually very not her birth name. Meter reading has been my profession for
a few minutes and Do not think I'll change it anytime today.
Fishing is the hobby I'm going to never stop doing. New York
is her birth place. Check out his website here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/revolyn-opinie-dzialanie-sklad-i-gdzie-kupic-tabletki-na-odchudzanie/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 08:06 ب.ظ
Tawanna Magdaleno is what her husband loves to call her although always be not
her birth business. Meter reading been recently my
profession for whilst and I do not think I'll change it anytime very soon. Fishing is the hobby I'm going
to never stop doing. New York is her birth set up.
Check out his website here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/chocolate-slim-dzialanie-sklad-opinie-cena-i-gdzie-kupic/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 07:47 ب.ظ
Let me first begin by introducing my self. My name is Mallie Magdaleno and I
totally love this establish. His family lives in Denver.
Data processing has been my day piece of work for a even as.
He is really fond of horse riding but he's thinking on starting
something new. See what's new modest website here: http://schnell-viel-abnehmen-de.eu/idealica.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 07:12 ب.ظ
Hello. Ok, i'll introduce writer. His name is Santiago.
He is currently a accountant. Some time ago he chose to reside in Dom.
The thing I adore most flower arranging but Cannot make it my profession really.
Check out my website here: http://produkte-gegen-haarausfall.eu/propecia.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:41 ب.ظ
Santiago the place I'm called and my aunt doesn't enjoy at many.
I've always loved living in colorado. For
years she has been working as an interviewer and she or he will not change it anytime .
Fishing of your of what exactly he loves most.
My wife and I conserve a website. You may
decide to investigate for yourself here: http://productos-para-la-alopecia.eu/propecia.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:36 ب.ظ
Hello dear visitor. I am Valentin. My wife therefore chose to live in New York and I've everything i need suitable here.
Auditing has been his employment for a long time. Acting is the hobby might never stop doing.
I am running and maintaining a blog here: http://seven-pride.com/pl/tabletki-na-przyrost-masy-miesniowej.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:26 ب.ظ
Greetings. The author's name is Santiago Vos but he doesn't like if you want
to use his full moniker. Colorado is her birth place but she may have to move one day
or one particular more. He is really fond of body building
and now he has time to take on new matters.
Meter reading is my employment now but soon I'll be on my own, personal.
Her husband and her maintain a website. You might like to check it out: http://produit-efficace-pour-maigrir.eu/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:02 ب.ظ
Greetings. The author's name is Eddie Amaral and he totally digs that url.

Auditing is what she does for a full time income but she plans on changing it.
What he really enjoys doing is to get together badges and when he is wanting make it a vocation. For years
she's lived in Montana but could have to do everything one day or one particular.

Check out her website here: http://prodotti-anti-caduta.eu/rogaine.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 05:10 ب.ظ
The author is known by the name of Patsy Gold although it is
not her birth name. My house is now in colorado and in no way move.

To climb is the hobby she's going to never stop doing.
Meter reading is what she does for cash. If you
want to view more check out my website: http://supplements-for-body-builders.com/armostrax.html
دوشنبه 24 تیر 1398 01:07 ق.ظ
There is a rich diversity to those songs that you will almost
certainly appreciate and to build your life easier, and
also to make it easier that will get the background
music for My - Space that you would like,
you might also need the opportunity to pick from different genres.
There we were holding, anticipating their forthcoming experience and joyously reliving the very last one --
Peter, Susan, Edmund, and Lucy, inside guises of actors
William Moseley (now a dashing 20-year-old), Anna Popplewell (a newly minted Oxford freshman), Skandar Keynes (with vocal octaves further when he was 15), and
Georgie Henley (approaching teenhood, a good six inches taller than we last saw her).
The plastic's name is frequently abbreviated to CR-39, standing for Columbia Resin, which is fewer than half the body weight of glass, which supplanted quartz in the early twentieth century.
شنبه 22 تیر 1398 06:31 ب.ظ
Rattling wonderful information can be found on web blog.
شنبه 22 تیر 1398 02:01 ب.ظ
Eddie Mercer is what individuals call him
and he feels comfortable when people use the full name.
What I love doing is fishing having said that i can't make it my
profession really. Meter reading exactly what she does for
cash. My wife and I picked to reside in Delaware.
See what's new on her website here: http://produits-contre-la-calvitie.eu/rogaine.html
جمعه 21 تیر 1398 09:09 ب.ظ
I am tһe lead programmer fօr the E-mail Extractor and Internet
Sesrch Engine Harvester ƅy Creative Bear Tech. In short, thiѕ
internet search engine scraper сan scrape tһe majority oof the search engines, featuring
Google, Bing, AOL, Yandex аs well ass social media
channels including Facebook, Instagram,Twitter,
LinkedIn, Yellow Рages, Google Maps and a ⅼot more.

I fіnd that it ᴡill be a lot easier iff youu ɡo oveг the
detailed manuzl аt https://blockchainlifemag.com/2019/05/21/guide-email-extractor-and-search-engine-scraper-by-creative-bear-tech. Thе computer software is
noot official үet, but riցht aftеr іt is, it wіll be accessible
onn https://creativebeartech.com

We aare at tһe pгesent time beta testijg tһe program and
seeking beta tester and software reviewers. Yoᥙ will
be giѵen the full licence key foг the software and can even scrape В2Ᏼ contact derails fоr your own sector.
If interеsted, pⅼease give me a shout on Faebook https://www.facebook.com/Creative-Bear-Tech-2284249764963533/or jսst reply
tto thiѕ thread.
جمعه 21 تیر 1398 01:05 ب.ظ
Tremendous issues here. I'm very satisfied to see your article.
Thank you a lot and I'm having a look forward
to contact you. Will you kindly drop me a mail?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (48)